Kontakta EPRO

Kontakta oss

Helene Udd
Inköp / Upphandling

helene.udd@epro.se
Tel: 031-47 06 90

Bo Edberg
Civilingenjör

bo.edberg@epro.se
Tel: +46(0)708 47 06 93

Markus Persson
VD / Civilingenjör

markus.persson@epro.se
Tel: +46(0)708 47 06 94

Torbjörn Samuelsson
Civilingenjör

torbjorn.samuelsson@epro.se
Tel: +46(0)70 547 06 92

Ola Hedenberg
Högskoleingenjör

ola.hedenberg@epro.se
Tel: +46(0)709 46 85 33

Carl-Eric Teghult
Ingenjör

carl-eric.teghult@epro.se
Tel: +46(0)709 46 85 35

Fredrik Nilsson
Högskoleingenjör

fredrik.nilsson@epro.se
Tel: +46(0)709 46 85 32

Berny Dahlberg
Seniorkonsult

berny.dahlberg@epro.se
Tel: +46(0)723 95 63 60

Tove Udd
Civilingenjör

tove.udd@epro.se
Tel: +46(0)73 817 32 11

Besök oss

Du är alltid välkommen förbi om du vill diskutera en lösning på ert nästa energiprojekt. Vi finns i Västra Frölunda på Järnbrotts Prästväg 2.


Våra lokaler